Ґендерна експертка «Конвіктусу» Лілія Гук виступила з лекцією перед освітянами Васильківщини

Наша спеціалістка була запрошена на розширену нараду за участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, заступника голови ради Сергія Серговa та спеціалістів департаменту освіти Васильківської РДА.

Лілія Гук розповіла місцевій владі про унікальний досвід роботи з дітьми, в родинах яких спостерігається насильство. Ця тема дуже актуальна для України, оскільки від насильства потерпають жінки разом з дітьми.

Також до дискусії були долучені керівниця проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно орієнтованого насильства» Юлія Царевська  та директорка КУ «Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі» Наталья Решетова.

Більше про нараду ➡️ http://bit.ly/2Tzm7OI

Нагадаємо, вже в грудні на Васильківщині запрацює комунальна установа «Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі». За основу новоствореного закладу було взято програму реабілітації ВБО «Конвіктус Україна». Наразі вже передане майно для облаштування 10 місць для постраждалих та забезпечено роботу фахівців для налагодження механізму взаємодії та консультування осіб, які звертатимуться за допомогою.

Додамо, що Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від насильства, функціонував у Київській області протягом 2017-2018 років. Всього реабілітацію отримали 116 осіб ( 56 жінок та 60 дітей). Заклад було створено ВБО «Конвіктус Україна» в рамках проекту Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно орієнтованого насильства». Діяльність реалізується у співпраці з аналітичним центром «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської комісії.