«Конвіктус Україна»: цифри і факти за 𝟭𝟯 років!

«Конвіктус Україна»: цифри і факти за 𝟭𝟯 років!

За підтримки «Convictus Швеція» та Уряду Швеції у 2006 році «Конвіктус» розпочав свою роботу в Україні. А вже за рік – 𝟭𝟰 червня 𝟮𝟬𝟬𝟳 року – була зареєстрована ВБО «Конвіктус Україна». Тоді Організація складалася із 4 волонтерів, зараз наша команда налічує 𝟭𝟭𝟬 співробітників.

🔹 З 𝟮𝟬𝟬𝟴 року «Конвіктус Україна» почав розгортати програми профілактики інфікування ВІЛ серед груп найвищого ризику в Києві, а з 𝟮𝟬𝟬𝟵 року почав працювати на теренах Київської області. До 2020 року наша Організація значно розширила географію роботи, спрямовуючи свої програми та проекти на зменшення нових випадків ВІЛ, Гепатитів, інфекцій, що передаються статевим шляхом, боротьби з туберкульозом. Розгортаючи програми допомоги жінкам, які зіштовхнулись з насильством, організація охоплює зараз своєю діяльністю 6 областей нашої країни.

👉 𝟭𝟮𝟴 𝟱𝟬𝟬 осіб 👈  кількість клієнтів, які отримали допомогу від «Конвіктус Україна» за ці 13 років. Розширилися напрямки діяльності організації: від профілактики до комплексного підходу у супроводі клієнта.

🔹 Організація працює на національному та місцевому рівні для розбудови системи громадського здоров’я та соціального захисту населення. «Конвіктус Україна» створює ефективні програми, інституалізує послуги, впроваджує інновації та лобіює інтереси вразливих категорій населення. Активно працює у напрямку подолання епідемії туберкульозу в Україні, з дня заснування Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна», створеного у рамках Глобального Партнерства (Stop TB Partnership), «Конвіктус Україна» є активним його членом.
Директорка Організації Kuvshynova Evgeniya є делегатом від неурядових організацій у Національній раді з питань протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні, що діє при Кабінеті Міністрів. Представники Організації входять у дорадчі органи при адміністраціях та Міністерствах і прагнуть впливати на формування людино-орієнтованих політик.

🔹 ВБО «Конвіктус Україна» стояла у витоків надання профілактичних послуг для транс*людей в Україні. І кожна третя секс-працівниця Києва, отримує послуги профілактики ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом в нашій Організації.

🔹 За 13 років «Конвіктус Україна» прийняв участь у більш ніж ☛𝟯𝟬 – ти польових, біоповедінкових та якісних дослідженнях, результати яких стали підґрунтям для формування пакетів послуг для груп ризику в програмах протидії ВІЛ, туберкульозу, гепатитам; визначення оціночних даних та бар’єрів у отриманні допомоги.

🔹 У 𝟮𝟬𝟭𝟬 році за фінансової підтримки уряду Швеції було створено унікальний центр «Дім на півдороги» (Харківська область). Він став першим закладом в Україні, програма якого передбачала соціальну адаптацію жінок, які звільнялися з місць позбавлення волі. У 𝟮𝟬𝟭𝟳 році центр був переданий на забезпечення Харківській області, а програма лягла в основу національних практик роботи з особами, які звільняються з місць позбавлення волі.

🔹 У 𝟮𝟬𝟭𝟲 році «Конвіктус Україна» значно розширив свою діяльність, спрямовуючи зусилля на протидію домашньому та гендерному насильству, допомогу жінкам-переселенкам, відкриває у місті Бровари Київської області Центр психосоціальної допомоги для жінок, постраждалих від насильства. А у 𝟮𝟬𝟭𝟵 спільно з активними депутатками Васильківська районна рада та особистого лідерства голови Ради відкривають перший комунальний заклад (районне фінансування) – притулок для жінок та дітей, постраждалих від насильства. В цей же рік почалась активна робота над розбудовою міжгалузевого співробітництва для комплексного реагування на насильство в Київській області.

🔹 Наша Організація є першопрохідцем у зміні положень (типових) притулків/шелтерів. Завдяки нам ☛ 𝟴 закладів по всій країні змінили свої правила та відкрили свої двері для маргіналізованих суспільством жінок.

🔹 Ще одним унікальним закладом, створеним «Конвіктус Україна» є Молодіжний клуб “Street Power” ВБО “Конвіктус Україна” (м. Київ) – цікаве та безпечне місце, в якому уразливі підлітки можуть плідно провести дозвілля, а також скористатись профілактичними послугами. У 2019 році клуб отримав фінансову підтримку з бюджету столиці, а цього року спільно з Центром соціальних служб міста Києва ми готуємось до відкриття аналогічного центру на іншому березі міста. Тим самим ми надаємо можливість доступу до культурного, здорового відпочинку та корисних навичок для більшої кількості молодих людей, які практикують ризиковану поведінку!

⚙️ Щодня «Конвіктус Україна» активно розвивається і працює для забезпечення рівних прав людей на медичну, соціальну допомогу та створення умов для покращення якості життя вразливих верств населення.

Ми щиро дякуємо усім нашим партнерам, за підтримку та співпрацю! Без вас наші досягнення не були б такими, дякуємо що ви з нами ці 13 років ❤️