15 років ВБО “Конвіктус Україна”

15 років ВБО “Конвіктус Україна”

15 років відданої роботи для країни, мільйони кроків разом! Сьогодні ВБО «Конвіктус Україна» святкує свою 15 річницю.

Це були 15 років підтримки, турботи та допомоги вразливим групам населення. Впродовж нашого шляху ми сміливо долали виклики, брали нові вершини, розвивались та сумлінно працювали заради майбутнього.

Завдяки команді, яка об’єднана спільними цінностями, ми успішно розбудовуємо послуги  у сфері ВІЛ, туберкульозу та інших хвороб, створюємо сталі моделі надання доступних послуг уразливим групам, комплексно допомагаємо жінкам, які постраждали від насильства, розвиваємо роботу із вразливими дітьми та підлітками.

Всебічна підтримка партнерів зробила всіх нас сильнішими. А гнучкість у реагуванні на зовнішні чинники дозволяють реалізовувати нові підходи у роботі та допомагати ще більше та якісніше. Зараз, в час війни, як ніколи, відчувається міцне плече кожного, хто поряд, кожного, хто розуміє та дає снагу працювати заради Перемоги.

«В цей важкий час для нас стало пріоритетом залишатися поруч з клієнтами. Ми почали гнучко реагувати на потреби, залучати гуманітарну допомогу, створювати нові партнерства, щоб допомагати клієнтам. Притулки для вимушено переміщених осіб із уразливих груп; продукти харчування та засоби гігієни; фінансова допомога; психологічна підтримка – стали новим спектром послуг нашої організації.

Продовжуючи боротьбу за збереження досягнень програм протидії ВІЛ, туберкульозу, гепатитам – ми укріплюємо взаємодію з державними та неурядовими організаціями та допомагаємо клієнтам отримувати послуги тестування та лікування як по всій Україні, так і за її межами. Щиро вдячні партнерам за взаємодію та підтримку!

Ми продовжуємо віддано працювати заради майбутнього нашої країни!»,Євгенія Кувшинова, виконавча директорка ВБО «Конвіктус Україна».