5 жінок із Верховинського району стали сертифікованими майстринями нігтьового сервісу

Навчання та закупівля повного комплекту обладнання стала можлива в рамках проекту «FemGeneration», який реалізує «Конвіктус» за підтримки Посольства Австралії. Навчання проводила Ольга Мюллер – засновниця та провідна майстриня Академії нігтьової естетики O.Müller. Ольга коментує свої враження:

«Для мене велика честь, що я прийняла участь рамках проекту «Конвіктусу» та Посольства Австралії FemGeneration, – каже майстриня. –  За період навчання, дівчата проявили неабиякий хист і талант, що допоміг їм реалізувати свої мрії. Як майбутні спеціалісти, вони пройшли повний базовий курс по манікюру, педикюру, гелевого нарощення нігтів та художньому розпису без права викладання. В майбутньому, це допоможе їм, як спеціалістам працювати в сфері манікюру, і таким чином забезпечити себе і свою сім’ю. Я бажаю їм успіхів і вдосконалення в своїй новій професії. Велике спасибі проекту ВБО «Конвіктус Україна» та Посольства Австралії за те, що надали шанс таким жінкам стати щасливим в своїй професії і житті».

«Femgeneraction» – це проект, що здійснюється в рамках гранту Програми прямої допомоги (Direct Aid Program – DAP) Уряду Австралії. Метою діяльності є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку. Аудиторія проекту: дівчата, жінки та жінки похилого віку сільських та гірських регіонів Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Діяльність реалізується за фінансової підтримки Посольства Австралії в Україні.