6 місяців відданої роботи для України в умовах війни

6 місяців відданої роботи для України в умовах війни

День Незалежності України збігся із 6 місяцями опору, боротьби, гнучкості та стійкості! 6 місяцями адаптивності команди та одним бажанням на всіх – робити все задля Перемоги та безперервності послуг для вразливих категорій населення.
«Конвіктус Україна» вже 6 місяців пліч-о-пліч з міжнародними та національними партнерами продовжує підтримувати вразливі категорії населення та ні на секунду не зупиняється у забезпеченні сталого впровадження програм Організації.
Ми надаємо комплексну допомогу уразливим групам населення у доступі до діагностики та лікування ВІЛ, туберкульозу; підтримуємо роботу шелтерів для ВПО; розвиваємо послуги для вразливих підлітків, підтримуємо дітей та жінок, які постраждали від війни.
Намагаючись відповідати на нагальні потреби, ми залучаємо гуманітарну допомогу, впроваджуємо великий компонент психологічної підтримки внутрішньопереміщених осіб.
Кожного дня ми працюємо над залученням додаткових ресурсів, аби підтримувати та допомагати українцям вистояти.
Дякуючи сильним партнерам та координації зусиль нам вже вдалось забезпечити понад 19 862 людини життєво важливими послугами під час війни. Ми сильна духом команда, і в цей складний час для України ми продовжуємо невпинно працювати та забезпечувати доступ українцям до допомоги”, – Євгенія Кувшинова, виконавча директорка ВБО «Конвіктус Україна».