70 жінок-підприємниць, які є випускницями проєкту Крила в Київській області, взяли участь в регіональному заході проєкту

70 жінок-підприємниць, які є випускницями проєкту Крила в Київській області, взяли участь в регіональному заході проєкту

25 березня 70 жінок-підприємниць, які є випускницями проєкту Крила в Київській області, взяли участь в регіональному заході проєкту.
Вони привезли свої товари, рекламували послуги, мережувались, купували та продавали, раділи успіхам одна одної!
Привітали учасниць менеджерка проєкту «Крила» ВБО «Конвіктус Україна» Юлія Царевська та грантова менеджерка Pact Ukraine: building the world of equal opportunities Катерина Михайленко.
Фахівчині підкреслили, що пишаються кожною випускницею, бачать результати проєкту у кожній з них та щиро радіють, що в такі важкі часи жінки розвиваються та розвивають!
З мотиваційними промовами, історіями свого успіху та становлення, для жінок-підприємиць виступили:
Голда Виноградська – модельєрка, громадська діячка;
Катерина Флекман – коуч, мотиваційна тренерка, письменниця;
Роман Польовий – директор ВБФ «Фонд Сергія Тігіпка», начальник PR-відділу ТОВ “ТАС АГРО”.
Також на заході був модуль «Жіноче лідерство. Економічна безпека жінок в час кризи», який провела гендерна експертка Ярослава Сорокопуд.
Про можливості в IT-сфері розповіла комунікаційниця Beetroot Academy Тетяна Мухіна.
Завершили захід надзвичайним практичним майстер-класом «Мій особистий бренд. Просування продукту за рахунок вашого імені‘’ від бізнес-тренера, коуча, ігротехніка Костянтина Галюка.
Фантастичний день разом! І скільки прекрасного в нас ще попереду.
***
Захід проходив в рамках проєкту Крила, що впроваджується організацією Pact Ukraine: building the world of equal opportunities спільно з ВБО «Конвіктус Україна» за підтримки Embassy of Canada to Ukraine.