Адвокація, сприяння розвитку системи громадського здоров’я та підтримка спільнот

Протягом десяти років «Конвіктус Україна» бере активну участь у сприянні реформам  кримінально-виконавчої служби, системи охорони здоров’я та соціальної політики України. Представники нашої організації входять до низки консультативно-дорадчих органів, що дає можливість впливати на формування державної політики, вносити до місцевих і національних програм та інших нормативно-правових документів пропозиції, які передбачають шляхи вирішення проблем уразливих груп населення та запобігають життєвому неблагополуччю населення.

 

У цьому напрямі «Конвіктус Україна» реалізує такі програми:

  • «Безпечна громада  — спільна відповідальність». Метою діяльності є формування ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва, що сприяє впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище у громаді. Реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

  • «Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ (PITCH)». Мета діяльності – шляхом посилення організаційного потенціалу та наснаження лідерів впливати на регіональну та національну політику у сфері ВІЛ. Фінансову підтримку ініціативи здійснюють Frontline AIDS, Міністерство закордонних справ Голландії та Aidsfonds. Країни, де реалізовується проект – Кенія, Уганда, Зімбабве, Бірма, Індонезія, В’єтнам, Нігерія, Мозамбік. В Україні проект адмініструється через МБФ «Альянс громадського здоров’я».

 

  • «Розвиток системи громадського здоров’я в місті Києві». Мета проекту  – розбудова системи громадського здоров’я для забезпечення ефективного використання коштів місцевого бюджету у сфері охорони здоров’я та забезпечення сталого розвитку програм протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в м. Києві. Діяльність реалізується за підтримки МФ «Відродження» та у співпраці з Київським міським центром громадського здоров’я.

 

Контактна особа: Кувшинова Євгенія, виконавча директорка, [email protected]

 

  • «Підтримка інституційного розвитку трансгендерної організації в Україні». Мета – покращення соціального становища, медичної, юридичної та громадянської обізнаності трансгендерної спільноти України шляхом підтримки новоствореної НУО «TransGeneration». А також сприяння щонайменше 5 регіональним ініціативам: підвищення їх потенціалу, організаційного розвитку, формування адвокаційної та стратегічної діяльності, спрямованої на  привернення уваги суспільства до актуальних проблем ТГ, формування толерантного до них ставлення, підтримка представників спільноти у координаційних органах з питань ВІЛ/СНІДу та ТБ. Діяльність здійснюється за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”.

 

Контактна особа: Фрідріх Чернишев [email protected]