Адвокація та сприяння розвитку системи громадського здоров’я

Протягом десяти років «Конвіктус Україна» бере активну участь у сприянні реформам  кримінально-виконавчої служби, системи охорони здоров’я та соціальної політики України. Представники нашої організації входять до низки консультативно-дорадчих органів, що дає можливість впливати на формування державної політики, вносити до місцевих і національних програм та інших нормативно-правових документів пропозиції, які передбачають шляхи вирішення проблем уразливих груп населення та запобігають життєвому неблагополуччю населення.

 

У цьому напрямі «Конвіктус Україна» реалізує такі програми:

  • «Об’єднання зусиль – безпечна громада». Метою діяльності є формування ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва, що сприяє впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище у громаді. Реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

  • «Забезпечення сталості фінансування програм зменшення шкоди». Метою діяльності є забезпечення сталого розвитку програм зменшення шкоди на теренах м. Києва та Київської області шляхом залучення фінансування місцевих бюджетів і забезпечення підзвітного та ефективного використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я. Реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

  • «PITCHПартнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». Мета діяльності – шляхом посилення організаційного потенціалу та наснаження лідерів впливати на регіональну та національну політику у сфері ВІЛ. Фінансову підтримку ініціативи здійснюють МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство закордонних справ Голландії та Aidsfonds. Країни, де реалізовується проект – Кенія, Уганда, Зімбабве, Бірма, Індонезія, В’єтнам, Нігерія, Мозамбік. В Україні проект адмініструється через МБФ «Альянс громадського здоров’я».

 

Контактна особа: Кувшинова Євгенія, виконавча директорка, evgeniya@convictus.org.ua