Акція “Попіклуйся про себе – пройди безкоштовний тест на ВІЛ!” (м.Вишневе)

Мешканці та гості міста Вишневе!

Запрошуємо вас відвідати профілактичну акцію, присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Чекаємо вас 26 листопада 2018 за адресою: м. Вишневе, вул. Європейська, 31а, 10:00-15:00 години.

Під час заходу працюватиме мобільна амбулаторія, де всі охочі зможуть пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ. Також можна буде виміряти АТ, пройти скринінг на туберкульоз, ознайомитися із промо-матеріалами, отримати презервативи та професійну консультацію від лікарів – психолога, фтизіатра, інфекціоніста та соціальних працівників. Мета акції – пропаганда безпечного та активного способу життя, профілактика ВІЛ-інфекції, мотивація до тестування на ВІЛ, толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. Захід організовує ВБО «Конвіктус Україна» спільно з Партнерством «Зупинимо туберкульоз.Україна», Києво-Святошинським Центром соціальних служб та Вишневою міською радою. Акція відбудеться за технічної підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» і МБФ «AHF Ukraine».

Довідка 

За даними ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за січень-жовтень 2018 року в Україні офіційно зареєстровано 14 797 випадків ВІЛ-інфекції. За період 1987- жовтень 2018 рр в Україні офіційно зареєстровано 330 415 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України. У Київській області за січень-жовтень 2018 року зареєстровано 767 випадків ВІЛ-інфекції та 106 смертей від СНІДу. Початок епідемії СНІДу пов’язаний із зростанням випадків туберкульозу в світі, оскільки ВІЛ і туберкульоз активно взаємодіють один з одним.

ВБО «Конвіктус Україна» – це організація, яка створює ефективні сервіси громадського здоров’я та підтримує вразливі категорії населення, щоб збудувати здорове та безпечне майбутнє України. Працює в трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні. «Конвіктус» – це лідер соціальної допомоги в Україні!

Фото: PMG.ua