Акція “Попіклуйся про себе – пройди безкоштовний тест на ВІЛ!” (м.Вишгород)

Мешканці та гості міста Вишгород!

Запрошуємо вас відвідати профілактичну акцію, присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Чекаємо вас 30 листопада 2018 за адресою: м. Вишгород, пр. Шевченка, 1 (на площі перед адмінбудівлею, «квадрат») з 10:00-16:00 години.

Під час заходу працюватиме мобільна амбулаторія, де всі охочі зможуть пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ. Також можна буде виміряти АТ, ознайомитися із промо-матеріалами, отримати презервативи та професійну консультацію від лікарів – психолога, фтизіатра, інфекціоніста та соціальних працівників. Мета акції – пропаганда безпечного та активного способу життя, профілактика ВІЛ-інфекції, мотивація до тестування на ВІЛ, толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. Захід організовує ВБО «Конвіктус Україна» спільно з КЗ «Вишгородська ЦРЛ», БО «100% життя. Київський регіон», Партнерством «Зупинимо туберкульоз. Україна», БО «TBpeople Ukraine», Вишгородською районною організацією Товариство Червоного Хреста за сприяння Вишгородської міської та районної ради. Акція відбудеться за технічної підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та проекту PITCH.

Довідка

За даними ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за січень-жовтень 2018 року в Україні офіційно зареєстровано 14 797 випадків ВІЛ-інфекції. За період 1987- жовтень 2018 рр в Україні офіційно зареєстровано 330 415 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України. У Київській області за січень-жовтень 2018 року зареєстровано 767 випадків ВІЛ-інфекції та 106 смертей від СНІДу. Початок епідемії СНІДу пов’язаний із зростанням випадків туберкульозу в світі, оскільки ВІЛ і туберкульоз активно взаємодіють один з одним.
Про ВБО «Конвіктус Україна»

ВБО «Конвіктус Україна» – це організація, яка створює ефективні сервіси громадського здоров’я та підтримує вразливі категорії населення, щоб збудувати здорове та безпечне майбутнє України. Працює в трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні. «Конвіктус» – це лідер соціальної допомоги в Україні!

Фото: Главком