Акція в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну

19 квітня команда проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який реалізується  у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід (AFEW– Україна)» та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%», провела профілактично-освітню акцію в місті Біла Церква. Учасниками акції стали студенти Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

Під час проведення акції підлітки дізналися про ризики та шляхи передачі  ВІЛ- інфекції та інших соціально-небезпечних захворювань. Обговорили питання  профілактики інфікування ВІЛ, гепатитів та ЗПСШ, використання презервативу під час статевого контакту. Усі бажаючі мали змогу пройти експрес тестування швидким комбо-тестом  на ВІЛ, гепатити В,С та сифіліс. Наприкінці заходу серед учасників тестування було проведено лотерею з розіграшем брендованих футболок.

Акції відбулась за підтримки партнерів – відділення Білоцерківського Червоного Хреста та адміністрації навчального закладу.

За відгуками студентів, захід виявився для них цікавим та корисним.