Акція «Знати свій статус – це сучасно!» (м. Київ)

Шановні студенти та студентки Академії патрульної поліції!

Запрошуємо вас 29 листопада 2019 року на інформаційно-профілактичну акцію «Знати свій статус – це сучасно!», яка відбудеться за адресою: вул. Народного Ополчення, 9. Захід присвячено Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня.

Мета акції – популяризація безпечного та активного способу життя, інформування щодо міфів про ВІЛ/СНІД, мотивація містян до тестування на ВІЛ і толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Наші спеціалісти чекають на вас з 13:00-16:00 години на акції, де розкажуть про поширення, лікування та діагностику ВІЛ/СНІДу, а також проведуть безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ відбуватиметься в мобільній амбулаторії.

За даними Європейського центру з контролю та профілактики захворюваності та Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні близько 237 000 ВІЛ-осіб, більш ніж 40% з яких не знають про свій ВІЛ-статус.

Додамо, що тільки у жовтні цього року, за даними Центру громадського здоров’я, в Україні офіційно зареєстровано 1 431 новий випадок ВІЛ-інфекції, у 658 пацієнтів діагностовано СНІД, а 236 людей померли від СНІДУ.

Захід організовує ВБО «Конвіктус Україна» в рамках проекту PITCH спільно з Академією патрульної поліції та за технічної підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та AHF Ukraine.

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. #PITCH − це стратегічне партнерство між #Aidsfonds, #FrontAIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів. В Україні проект адмініструється через МБФ “Альянс громадського здоров’я”.

«Конвіктус Україна» – організація, яка створює ефективні сервіси громадського здоров’я та підтримує вразливі категорії населення. Щорічно організація охоплює послугами профілактики ВІЛ більше 28 000 осіб із числа груп ризику. Також ВБО «Конвіктус Україна» проводить близько 23 000 тестувань на ВІЛ-інфекцію та надає супровід до диспансеризації у зв’язку з ВІЛ та отриманню лікування (АРВ-терапії, у тому числі послуги з формування прихильності до її прийому) більше 900 особам на теренах м. Києва та Київської області. Щороку профілактичними акціями «Конвіктус» охоплює більше 6000 осіб із числа загального населення.