Активісти клубу “Street power” доєдналися до свята “Юнь Києва запрошує!”

Вже третій рік поспіль наші хлопці та дівчата з молодіжного клубу спільно зі співробітниками «Конвіктусу» приймають участь у загальноміському святі “Юнь Києва запрошує!”, яке щорічно  відбувається у Маріїнському парку. Як саме працювали наші фахівці:

  • Розповідали про профілактику соціально-небезпечних захворювань (ВІЛ, гепатити, інфекції, що передаються статевим шляхом);
  • Інформували про наслідки вживання психо-активних речовин підлітками та молоддю;
  • Ознайомлювали відвідувачів акції зі способами індивідуального захисту;
  • Поширювали інформаційні листівки з порадами та цікавими фактами про громадське здоров’я.

Зазначимо, що нашим соціальним працівникам на акції активно допомагали підлітки- волонтери проекту, які здобувають для себе нові знання та вміння.

Команда молодіжного клубу “Street power” висловлюють щиру подяку Київському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за запрошення та можливість прийняти участь у святі.

Нагадаємо, діяльність клубу здійснюється в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», що реалізується у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».

Також у клубі діє “Школа лідерства” за підтримки проекту «PITCH– Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». Мета – посилення організаційного потенціалу та наснаження лідерів впливати на регіональну та національну політику у сфері ВІЛ. Фінансову підтримку ініціативи здійснюють МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство закордонних справ Голландії та Aidsfonds. Країни, де реалізовується проект – Кенія, Уганда, Зімбабве, Бірма, Індонезія, В’єтнам, Нігерія, Мозамбік. В Україні проект адмініструється через МБФ «Альянс громадського здоров’я».