Активісти клубу Street Power провели освітню акцію в Білій Церкві

Наприкінці березня команда молодіжного клубу Street Power  завітала до Білої Церкви. Учасниками освітньої акції “Профілактика інфікування ВІЛ” стали студенти Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

У програмі заходу – інтерактивне заняття «Профілактика інфікування ВІЛ», вікторина з призами, тестування швидкими тестами на ВІЛ, роздача презервативів.  Лекцією було охоплено 38 підлітків, 21 особа– пройшла швидке тестування на ВІЛ. Також всі охочі отримали презервативи.

Додамо, що у проведенні акції активну участь приймали підлітки-місцеві лідері.

Дякуємо адміністрації закладу за запрошення!

Ініціатива реалізована в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який має на меті налагодження взаємодії місцевих державних та громадських організацій щодо визначення потреб підлітків та молоді з уразливих груп та сприяння задоволенню інтересів цільової групи на місцевому рівні, шляхом створення карти послуг для підлітків та молоді у місті Києві та Київській області. Проект реалізується у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».