Активісти «STREET POWER» долучилися до протидії наркоторгівлі

Волонтери нашого молодіжного  клубу стали учасниками масштабного заходу “Намалюй життя в любові – Україна!”,  що був спрямований на пропаганду здорового способу життя і протидію поширенню інформації з продажу наркотичних засобів на вулицях українських міст через соціальні мережі та  інтернет-сайти.

Протягом дня активісти клубу «STREET POWER» спільно з Деснянським районним у м. Києві Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, БО “Світ без залежності”, БФ “Незалежна країна” та ГО “Центр розвитку міста” зафарбовували написи на стінах, що рекламують продаж наркотичних засобів. В результаті, на об’єктах інфраструктури міста замість небезпечних написів з’явилися яскраві заклики до здорового способу життя і соціального благополуччя.

Зазначимо, що «Конвіктус Україна» з 2017 року проводить заходи, які формують ефективну взаємодію територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва. Це сприяє впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище району.

Акція «Намалюй життя в любові – Україна!» організована ГО  “Життя в любові” за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Департаменту патрульної поліції України, МБФ «Альянс громадського здоров’я», ВБО «Конвіктус Україна», МФ «Відродження», та за участі представників громадськості, благодійних фондів, волонтерів й активістів.