Анонс акції «Час зупинити туберкульоз»

22 березня о 13.00 відбудеться вулична акція «Час зупинити туберкульоз». Захід приурочено до Дня боротьби з туберкульозом.

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу відзначається 24 березня. Ми хочемо, аби ви дізналися більше про профілактику захворювання, яке лише в лютому 2019 року виявилося у 2 265 людей в Україні (за даними ЦГЗ).

Мета акції – розказати громадськості про профілактику та ризики захворювання, основні симптоми, шляхи передачі, зруйнувати міфи про туберкульоз та знизити рівень стигми у суспільстві.

Акція відбудеться за ініціативи Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна», ВБО «Конвіктус Україна» у співпраці з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київським міським центром громадського здоров’я, МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», ГО «Позитивні жінки», Товариством Червоного Хреста України та МБФ «Альянс громадського здоров’я». Діяльність Партнерства здійснюється у співпраці з ВБО «Конвіктус Україна» за технічної та фінансової підтримки проекту «Виклик туберкульозу» (Challenge TB), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH.

Програма акції:

12:30-13:00 – збір учасників заходу;
13:00 – старт акції. Є можливість отримати інформацію про захворювання та профілактику туберкульозу, сфотографуватися біля фотозон та отримати роздруковані фото з хешпринтера;
13:30-15:30 – проведення квесту. Нагородження переможців;
14:00 – брифінг, спілкування зі ЗМІ;
17:00 – завершення акції.

Щоб взяти участь у квесті до Дня боротьби з туберкульозом – просимо зареєструватися за посиланням:
https://cutt.ly/dwyy5D

Місце зустрічі: Контрактова площа (пішохідна зона від пам’ятника Григорію Сковороді до метро).

Довідка про Партнерство

Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна» (далі – Партнерство) створено у 2018 році в рамках проекту «Виклик туберкульозу», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH. Метою Партнерства є забезпечення повноцінної та ефективної відповіді на епідемію туберкульозу в Україні.

До складу Партнерства можуть долучатися неурядові національні та місцеві організації, державні органи, міжнародні агенції та проекти, об’єднання профспілок, приватний/діловий сектори, релігійні організації, фізичні особи, які спрямовують свою діяльність на подолання епідемії туберкульозу в Україні.

Для цього необхідно завантажити та заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/2C0elst
Або звернутися до секретаріату Партнерства на електронну адресу: StopTBUkraine@gmail.com