Анонс акції «ВІЛ – знати, тестуватися, допомагати!» (м.Боярка)

Шановні мешканці Боярки та Тарасівки!

Запрошуємо вас 24 травня 2019 року на інформаційно-профілактичну акцію «ВІЛ – знати, тестуватися, допомагати!», яка відбудеться за адресою: м. Боярка, вул. Маяковського, 2 (біля магазину «Фора»). Захід присвячено Всесвітньому дню пам’яті померлих від СНІДу, що відзначається кожну третю неділю травня. Мета акції – популяризація серед населення безпечного та активного способу життя, інформування щодо міфів про ВІЛ/СНІД, мотивація містян до тестування на ВІЛ і толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

— Протягом 2018 року в Україні щодня реєстрували 50 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію, 24 — захворювання на СНІД і дев’ять смертей від хвороб, зумовлених СНІДом, — розповідає Олексій Погребний, організатор акції та керівник напрямку кейс-менеджменту «Конвіктус Україна». — Щоб вберегти себе та рідних – обов’язково дізнайтеся свій статус, пройшовши швидкий та безкоштовний тест на ВІЛ, що потребує лише 10 хвилин вашої уваги! 

Наші спеціалісти чекають на вас з 10:00-15:00 години на акції, де  розкажуть достовірну і правдиву інформацію про поширення, лікування та діагностику ВІЛ/СНІДу. Також всі охочі зможуть пройти  безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ в мобільній амбулаторії.

За даними Європейського центру з контролю та профілактики захворюваності та Європейського регіонального бюро Всесвітньої  організації охорони здоров’я, Україна залишається однією з країн, де продовжує зростати кількість нових випадків інфікування ВІЛ та смертей від СНІДу. Оціночні дані налічують  – 237 000 осіб,  більш ніж 40% з яких не знають про свій ВІЛ-статус.

Захід організовує ВБО «Конвіктус Україна» спільно з Києво-Святошинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Боярською міською радою. Акція відбудеться за технічної підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» і МБФ «AHF Ukraine». 

«Конвіктус Україна» – організація, яка створює ефективні сервіси громадського здоров’я та підтримує вразливі категорії населення. Щорічно організація охоплює послугами профілактики ВІЛ більше 28 000 осіб із числа груп ризику. Також ВБО «Конвіктус Україна» проводить близько 23 000 тестувань на ВІЛ-інфекцію та надає супровід до диспансеризації у зв’язку з ВІЛ та отриманню лікування (АРВ-терапії, у тому числі послуги з формування прихильності до її прийому) більше 900 особам на теренах м. Києва та Київської області. Щороку профілактичними акціями «Конвіктус» охоплює більше 500 осіб із числа загального населення.

Контактна особа: Олексій Погребний, 063-217-21-11