Анонс інформаційного заходу “Маю Силу”

Довгий час вважалось, що повністю звільнитись від туберкульозу неможливо, і досить буде шаблонного підходу до його лікування. Але саме зараз створено умови для рішучого наступу та повного подолання туберкульозу: впроваджено нові методи діагностики, винайдено нові ефективні препарати, запропоновано ефективні підходи до організації надання допомоги при туберкульозі.

Наше завдання – змінити ставлення до туберкульозу як проблеми, привернути увагу людей, які приймають державницькі рішення, забезпечити впровадження орієнтованих на потреби пацієнта підходів до організації лікування туберкульозу, забезпечити раннє виявлення туберкульозу та високу ефективність його лікування.

Ми маємо можливість створити вільне від туберкульозу майбутнє наших дітей, і цим шансом необхідно скористатись негайно!

Захід, який відбудеться 23 жовтня о 17.00 – це певна риска під акцією «Маю силу», що тривала місяць. Тому і концертну програму слід розглядати як кульмінацію комплексу просвітницьких дій у боротьбі з туберкульозом. Ви побачите фотоекспозицію «Туберкульоз очима пацієнтів», соціальні ролики, створені у період інформаційної кампанії та почуєте людей, які втілюють головну ідею акції «МАЮ СИЛУ». Мають силу як ті, хто бореться з хворобою, так і ті, хто їм допомагає і не байдужий до теми боротьби з туберкульозом в Україні. На сцену вийдуть представники організацій, що опікуються цією темою, співаки, актори, музиканти, які своєю участю підтвердять віру в те, що настав час звернути увагу на проблему та вирішити її системно.

У концерті беруть участь: оперна співачка, володарка Гран-прі конкурсу відеокліпів Euro Video 2006 Олена Гребенюк, лауреати міжнародних конкурсів Георгій Нечаєв та Віра Багринець, телеведучий Олег Панюта, громадська діячка та співачка Анжеліка Рудницька, співачки Юлія Войс та Ксенія Ельтухі, піаністка Олександра Морозова, квартет DEKRU, фіналіст проекту «Танці з зірками» Макс Єжов.

Спеціально для цього заходу композитором Дмитром Оленичем була написана пісня «Маю сила», яку ви почуєте у виконанні Олени Гребенюк та вокалістів Talant School (школи Наталії Могилевської).

Захід організовано Партнерством «Зупинимо туберкульоз. Україна» спільно зі Stop TB Partnership та ВБО «Конвіктус Україна»за підтримки TB People Ukraine, Центру громадського здоров’я України та МБФ «Альянс громадського здоров`я». Партнери заходу: TB Europe Coalition, Мережа «100% життя», Парламентська платформа боротьби з туберкульозом.