АНОНС: семінар для представників НУО, які працюють з молоддю

З метою посилення роботи з державними установами, а саме з Міністерством молоді та спорту України та обласними адміністраціями, 14-16 листопада 2018 року буде проведено семінар для партнерської мережі Альянсу та партнерів – громадських, молодіжних та інших установ та організацій.

Семінар проводиться з метою ознайомлення партнерів з діяльністю Мінмолодьспорт та обласних адміністрацій, в тому числі з державною програмою «Молодь України 2016 – 2020», програмою «Молодіжний  працівник» та діяльністю асоціації Молодіжних центрів.

Семінар організовано з тим, щоб наші партнери ознайомилися з можливостями фінансування роботи, спрямованою на покращення здоров’я молоді, і в тому числі  профілактичних акцій з ВІЛ серед ключових груп населення, забезпечення прав представників ключових груп, в тому числі молоді, забезпечення стабільності /переходу на державне фінансування програм профілактики та лікування ВІЛ/ТБ та інших соціально-небезпечних захворювань.

На семінарі будуть розглянуті умови та критерії фінансування в рамках програми Молодь України 2016-2020, строки оголошення конкурсів та фінансування, яке передбачене на кожну область.

 Участь представників НУО та партнерів у семінарі вважаємо вкрай необхідним в контексті переходу від фінансування програмою ГФ на державне фінансування.