Безпекові ініціативи “Конвіктусу” були представлені на форумі у Києві

Сьогодні долучились до форуму “Київ – столиця діалогу” , що пройшов у Шевченківському районі за підтримки “Департаменту суспільних комунікацій КМДА”, Гурт, “Центру публічної комунікації та інформації та “Координаційного комітету громадських рад при державних адміністраціях Києва.
Фахівчині Людмила Янкіна зі “ZMINA. Центр прав людини” та наша Юлія Царевська провели 3-годинний майстер-клас по ефективним комунікаціям для вирішення безпекових проблем району та сфокусувались на ініціативах, які можуть бути впроваджені, алгоритмах їх втілення. Участь у ньому взяли 17 представників НУО та ДО Шевченківського району.

“Ми з Людмилою обрали три найбільш тригерні, чіпляючі для громади тематики, на які спробували поглянути із боку дій та вирішення, а не осуду та емоцій – це теми наркозалежності серед ветеранів АТО, домашнього насильства по сусідству із квартирою, де ви мекаєте та жебракування жінки ромської національності із дітьми на вашому звичному шляху додому. Обговорення проходило жваво, різні механізми були запропоновані – розповідає Юлія”.

Сподіваємось, учасники та учасниці надалі зможуть використати механізми та кейси, про які вони сьогодні дізнались.

Захід пройшов у рамках проекту «Об’єднання зусиль – безпечна громада». Метою діяльності є формування ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва, що сприяє впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище у громаді.

Реалізується за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.