Центру психосоціальної допомоги для жінок виповнився 1 рік

Рівно рік тому Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від насильства  “Конвіктус Україна”, прийняв свою першу клієнтку — жертву ґендерно-орієнтованого насильства.

За  цей час допомогу в закладі було надано 72 особам (35 жінок та 37 дітей) з усіх регіонів України. Також психологами Центру надається допомога жінкам та дітям без забезпечення притулку. З метою забезпечення ефективної роботи розроблено Програму діяльності Центру та Програму реабілітації жінок, відповідно до яких і здійснюється робота. На даний час зазначені Програми проходять апробацію в інших регіонах України. Також на базі Центру пройшли підвищення кваліфікації 8  керівників закладів для жертв насильства із 8  областей України.

“Надзвичайно важливим для нас є підтримка з боку місцевих органів влади та соціальних служб, територіальної  громади за місцем розташування закладу.  Ми ведемо переговори щодо подальшого фінансування  Центру після закінчення донорського фінансування за рахунок бюджетних коштів”,  – розповіла керівниця проекту “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства Юлія Царевська.

“Ми висловлюємо щиру вдячність посольству Австралії в Україні за допомогу в облаштуванні Центру, Посольству США в Україні-за надання гуманітарної допомоги жінкам, Громадській організації “Ла Страда — Україна” – за сприяння консультантів Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, в інформуванні постраждалих жінок про можливість отримати допомогу в нашому закладі” – зазначає директорка закладу Лідія Козуб.

Нагадуємо, що Центр створений за підтримки Європейської комісії.

Контакти:
+380 (67) 341-48-95
dim.vpo@gmail.com