Дитячий фестиваль «Професії міста Вишневого»

Цікаво та насичено пройшов фестиваль «Професії міста Вишневого», де на малечу чекали театралізовані дійства, конкурси, змагання, а головне – можливість особисто познайомитися з представниками різних спеціальностей.

Команда «Конвіктусу» також долучилися до корисної ініціативи та розповіла дітям про професію соціального працівника. На прикладі історії безхатченка Кості малечі розказали про те, чому часто люди залишаються без документів та майна, якої підтримки вони потребують, та як соціальні працівники допомагають таким людям у скрутних життєвих обставинах. Спочатку на дітей чекала міні-лекція про саму професію, а далі практичне завдання – відвести безхатченка Костю до лікаря чи психолога.

Ще одним об’єктом інтересу допитливої дітвори стала мобільна амбулаторія. Найбільше малечу цікавило: чому цей автомобіль виглядає дивно та має крім сидінь ще й стіл, куди їздить і хто найчастіше отримує допомогу. Слід зазначити, що інтерес до соціальної роботи проявляли не тільки діти, але й дорослі. Батьки цікавилися спектром послуг нашої організації, реальними прикладами надання дієвої допомоги, особливостями профілактики серед уразливих груп.

Ми вдячні всім відвідувачам за інтерес до нашої справи!