Дні відкритих дверей із соціальною службою Києва!

Дні відкритих дверей із соціальною службою Києва!

Осінь – найкращий час для переосмислення року, що наближається до завершення, і планів на рік наступний. Це улюблена пора киян, і наш щорічний Фестиваль «Юнь» тому найкраще підтвердження. Понад 3 000 юних душею зазвичай людей щороку приходять у Маріїнський парк, щоб провести час разом. Цього року формат заходу буде дещо змінений. Отже, запрошуємо киян та гостей міста на День відкритих дверей до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.
«Професійна допомога на шляху до якісного життя родини!»
ℹ️ Шановні кияни,батьки і діти, подружні пари, школярі та студенти! Запрошуємо познайомитись з меню соціальних послуг мережі Центрів соціальних служб, випити чашку кави та нарешті одержати консультацію спеціаліста, яку відкладали протягом карантину.
Безкоштовно, кваліфіковано, конфіденційно послуги психолога, фахівця із соціальної роботи.
📣 26 вересня 2020 року з 10.00 до 15.00 вас чекатимуть за адресою: Олександра Довженка, 2 (ст м. «Шулявська»).
В програмі також- майстер-класи для дітей та дорослих, розваги та призи. Кожен киян зможе зробити добру справу-зібрати вдома корисні речі, якими вже не користуються довгий час у вашій родині, але вони могли б порадувати інших та принести їх до Центру. Надалі ми передамо їх сім’ям, які звертаються по допомогу.
За підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та ВБО «Конвіктус Україна» кожен охочий зможе безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ, а також відвідати майстер-клас щодо правильного використання засобів контрацепції та отримати засоби захисту.
Всі заходи відбуватимуться з дотриманням правил адаптивного карантину.
«Дні відкритих дверей» відбудуться 👉 25 вересня в районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва за адресами:
*Оболонський вул. Йорданська,7-г (12.00-16.00)
*Подільський пр. Степана Бандери, 5 (Куренівський парк)(12.00-17.00)
«Дні відкритих дверей» відбудуться 👉 26 вересня з 11.00 до 13.00 в районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва за адресами:
*Голосіївський- вул. Маричанська, 5
*Дарницький- Харківське шосе, 57
*Деснянський- вул. Сержа Лифаря, 8,
*Дніпровський- бул. Перова, 56
*Печерський- пров. Філатова, 3/1
*Святошинський- просп. Л. Курбаса 18г
*Солом’янський- вул. Максима Кривоноса, 21
*Шевченківський- вул. Коперника,10
Попри карантин ми завжди готові прийти на допомогу мешканцям міста Києва!