До Броварів завітав профілактичний десант «Конвіктусу»

Наша організація продовжує профілактично-освітні акції для молоді Київщини. Цього разу наші спеціалісти завітали до Броварів, де провели захід щодо профілактики вживання психоактивних речовин.

Слухачами стали 76 студентів Броварського вищого училища фізичної культури. За дві години інтерактивного заняття підлітки дізналися про профілактику та наслідки вживання наркотиків. Після завершення лекції студенти мали змогу за правильні відповіді на питання отримати призи, а всі охочі – презервативи та інформаційні брошури.

Вже другий рік «Конвіктус Україна» робить доступними ВІЛ-сервіси для підлітків Київської області та охоплює більше 300 осіб щороку. Кожен із них має можливість пройти швидке тестування на ВІЛ/гепатити, отримати консультацію лікаря та соціальних працівників, одержати засоби особистої безпеки та більше дізнатися про безпечну сексуальну поведінку.

Діяльність реалізується  в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні»  за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та  МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна), за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».