До Центр психосоціальної допомоги завітали представниці КОДА

12 липня начальник служби в справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Наталія Онопрієнко-Капустіна із заступницею Надією Шандро відвідали Центр психосоціальної допомоги “Конвіктус Україна”, який знаходиться у Київській області. Центр більше року працює з постраждалими в рамках проекту Європейської комісії «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», та за цей час надав допомогу 92 жінкам з дітьми.

Під час зустрічі була обговорена необхідність створення та підтримки закладів для постраждалих від насильства, переглянута звітня документація, досягнуті домовленості про кроки, які наразі робить Служба в справах дітей та сім’ї КОДА та Конвіктус Україна для забезпечення життєстійкості послуг.

«Третина із тих, хто перебував у Центрі – жінки та діти з Київщини. Підтримка закладу з боку місцевої влади життєво необхідна для тих жертв насильства, які звертаються до нас, адже часто – це їх останній шанс зберегти здоров’я і життя»,- зазначила менеджер проекту Юлія Царевська.

Сподіваємось, що постраждалі від насильства жінки з Київської області невдовзі матимуть якісний сервіс, створений Київською обласною державною адміністрацією на базі неурядових організацій, адже Служба як ніколи зацікавлена перейняти якісну практику та створити дієву модель допомоги постраждалим.