До «Конвіктусу» завітали представники Глобального фонду для боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією

Були раді приймати в нашій організації представників делегації The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria. Більше двох годин тривало спілкування іноземних гостей і програмних менеджерів нашої організації. У фокусі розмови – план заходів для забезпечення переходу на державне фінансування програм лікування ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні.

Розпочалася бесіда із обговорення роботи ВБО «Конвіктус Україна» та деталей програм, що реалізуються нашою організацією. Особлива увага була приділена діяльності у напрямку профілактики ВІЛ/СНІДу та туберкульозу. Під час розмови менеджери «Конвіктусу» розповіли про головні досягнення у боротьбі з ВІЛ/СНІДом серед груп ризику та проблемами, що виникають під час переходу на державне фінансування.

Наприкінці зустрічі гості поділилися своїми враженнями і відзначили кардинальні зміни, що вже відбуваються із переходом на державне фінансування програм лікування ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні. Але застерегли, що – це лише початок шляху і громадський сектор має контролювати, аби під час цього довгого процесу важливі послуги для представників уразливих груп продовжили своє функціонування.