Допомога жінкам із вразливих груп населення та які постраждали від насильства

Допомога жінкам із вразливих груп населення та які постраждали від насильства

Постраждалі від насильства жінки та жінки із вразливих груп населення по всій Україні зараз опинились у великій скруті.

Хтось покинув домівку, хтось – залишився без неї, бо не мав як виїхати чи не мав куди тікати, не міг залишити стареньких батьків…

ВБО “Конвіктус Україна” з першого дня війни на зв’язку із притулками та центрами соціально-психологічної допомоги в Чернівцях та Верховині Івано-Франківської області. Вони вже прийняли понад 300 внутрішньо переміщених осіб. 

Зібрані там потреби свідчать про брак гігієнічних засобів для жінок та дітей, коштів для клієнток на проїзд, особисті потреби, підтримку фахівців через надмірне навантаження.

Ми відповідаємо на потреби наших дружніх установ та їх клієнтів і вже сьогодні особисто передали в Чернівцях засоби гігієни та базові продукти для жінок, які тимчасово переміщенні.

Жінки ж з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної допомоги отримають адресну матеріальну допомогу. Вже зібрано 10 пакетів документів для оплати. 

Для тих співробітників, які наразі опинились на межі вигорання за тел. +380 (93) 742 56 64  працює наша психологиня-психотерапевтка Лариса Горіна.

 

Допомога притулкам можлива завдяки нашому донору – Євразійській асоціації зменшення шкоди .