Центр зайнятості провів спеціальний семінар для жінок

Спеціалістами Броварського міськрайонного центру зайнятості з вересня по листопад 2017 року були проведені профконсультаційні семінари для безробітних«Жінка на ринку праці» спільно з працівником Центру психосоціальної допомоги Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» у приміщенні Броварського міськрайонного центру зайнятості.

Центр психосоціальної допомоги Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» – заклад для жінок, які постраждали від різних видів насильства (у тому числі від торгівлі людьми), з терміном перебування до 6 місяців.

Соціальний працівник закладу ознайомила безробітних з нормативно-правовими документами, які можуть бути корисними при працевлаштуванні за кордон, надала їм ґрунтовну інформацію про порядок укладання трудового договору та розповіла про переваги легального працевлаштування.

На заході учасникам семінару також розповіли про можливі види шахрайства при працевлаштуванні; про гендерну рівність; яким чином та де можна отримати допомогу, якщо порушуються ваші права лише тому, що Ви-жінка; якщо Ви постраждали від насильства, зазнаєте або зазнали: знущань, залякувань, побоїв, словесних образ, погроз, статевих домагань чи зґвалтування, обмежень у спілкуванні чи пересуванні.

Після семінару представниця Центру психосоціальної допомоги відповіла на всі запитання безробітних, які виникли в процесі проведення заходу та надала індивідуальні консультації всім бажаючим.

Отримати допомогу Ви зможете в Центрі психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від насильства Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна». Контакти: тел: + 38 067 341 48 95, em:dim.vpo@gmail.com 

Допомога в Центрі надається на безоплатній основі та за принципом конфіденційності.

Повний текст матеріалу  http://bit.ly/2B3YQxy