Декада по здоровому способу життя

Декада по здоровому способу життя

У рамках проведення декади по здоровому способу життя в Васильківському коледжі НАУ було організовано конкурс на кращу стіннівку: «Коледж територія здоров’я». Студентською Радою коледжу переможцем було обрано стіннівку групи 631, спеціальності «Розробка програмного забезпечення» за цікаве, змістовне та яскраве викладення інформації.
Кураторами навчальних груп були проведені диспути, бесіди, години спілкування, усні журнали, тренінгові заняття по здоровому способу життя.

Протягом декади у закладі діяла агітаційна бригада «Ендорфін», яка під час своїх виступів знайомила студентів з наслідками негативного впливу шкідливих звичок, пропагувала здоровий спосіб життя, підвищувала загальний емоційний фон даруючи гарний настрій і позитивні емоції.

24 квітня 2014 р. у Васильківському коледжу НАУ пройшла студентська конференція «Здоровим бути модно, стильно і красиво». В роботі конференції прийняли участь представники всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» що опікується людьми, яких торкнулася проблема наркозалежності, ВІЛ/СНІДу, соціальної дезадаптації. Досвідчені фахівці соціальної роботи підготували матеріали з профілактики наркоманії, інфікування ВІЛ та інших хвороб які передаються статевим шляхом. Студенти коледжу підготували мультимедійні презентації про шкідливий вплив на організм людини алкогольних та наркотичних речовин.

Циклова комісія «Розробка програмного забезпечення» заздалегідь виготовила зі студентами різноманітні буклети, брошури, інформаційні бюлетені з профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, туберкульозу, венеричних захворювань; попередження суїциду.

Викладачами фізичного виховання постійно проводиться пропаганда та агітація фізичної культури і спорту. Серед студентської молоді були проведені змагання з силової гімнастики та гирьового спорту.
У змаганнях на першість коледжу серед студентів з підтягування на поперечині перше місце зайняв Вадим Білокур. У змаганні в згинанні та розгинанні рук в упорі на брусах, силової гімнастики – Андрій Тешкевич. З гирьового спорту Андрій Процюк.

Підсумовуючи вище сказане закінчимо нашу розповідь словами агітаційної бригади:

Нет- Никотину!
Нет – Алкоголю!
Если хочешь долго жить,
Не стоит пить, не стоит курить.
Зарядку делай по утрам,
В футбол гоняй по вечерам.
И будешь ты тогда здоров,
И сможешь жить без докторов!

Джерело : Національний авіаційний Університет (Васильківський коледж)