Оголошення про проведення процедури місцевої закупівлі мотиваційних пакетів (подарункових сертифікатів)

Всеукраїнська благодійна організація “КОНВІКТУС УКРАЇНА” (далі – Організація) оголошує про проведення процедури місцевої закупівлі мотиваційних пакетів (подарункових сертифікатів) для забезпечення реалізації проекту Організації.

Джерело фінансування закупівлі – закупівля здійснюється за кошти гранту (субгранту), надані на виконання програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа у формі Додатку 1 до Запиту цінових пропозицій.
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).
  3. Також, просимо додати до Вашої цінової пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо). 

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Ольга Богатирчук, е-mail: ovbogatyrchuk@gmail.com, (063) 374 25 75, (066) 65 15 441, (044) 592 58 47. 

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників – http://www.aph.org.ua.
  • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі будуть відмінені або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

Україна, м. Київ, вул. Басейна ½, 3 поверх або на електронну поштову ovbogatyrchuk@gmail.com до  05 квітня  2018 року до 18.00 (включно) за київським часом.

Деталі пропозиції: ЗАВАНТАЖИТИ