Прес-анонс акції «Квітнути, а не хворіти: Україна без туберкульозу»

Шановні редактори та журналісти!

Запрошуємо Вас відвідати акцію «Квітнути, а не хворіти: Україна без туберкульозу», яка приурочена до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Захід відбудеться 24 березня 2018 року біля пам’ятника Григорію Сковороді (Контрактова площа) з 12:00-16:00 години.

Акція розпочнеться прес-брифінгом за участі наступних спікерів:

  • Шурипи Василя – головного лікаря Київського обласного протитуберкульозного диспансеру;
  • Голуб Оксани – головного лікаря Київського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом;
  • Кувшинової Євгенії – члена Керівного комітету Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна», виконавчого директора ВБО «Конвіктус Україна»;
  • Клименко Ольги – громадської активістки, яка перехворіла на туберкульоз;

Під час акції «Квітнути, а не хворіти: Україна без туберкульозу» кожен бажаючий зможе пройти скринінг-анкетування на захворювання та отримати консультацію лікаря-фтізіатра. Також містяни матимуть змогу перевірити свої знання щодо симптоматики хвороби, прийнявши участь в інформаційно-пізнавальному квесті «Міфи та Факти про ТБ», який проведуть  соціальні працівники ВБО «Конвіктус Україна». Крім того, всі учасники долучатимуться до фото флешмобу з тегом «Квітнути, а не хворіти: Україна без туберкульозу», таким чином зробивши особистий внесок у профілактику захворювання.

Акцію проведе ВБО «Конвіктус Україна» спільно з Подільською районною організацією Товариство Червоного Хреста України в м. Києвів в рамках Проекту, який впроваджується БО “Світло надії” за підтримки БО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”, та направлений на підтримку та інституційний розвиток ТБ спільноти.

«Конвіктус» – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращання якості їхнього життя та здоров’я.  За 10 років роботи «Конвіктусу» в Україні було надано послуги з профілактики інфікування ВІЛ, доступу до тестування ВІЛ близько 41 000 людей, які вживають наркотики; 12 000 осіб, які залучені до секс-праці; 550 особам, які перебувають на стаціонарному лікуванні туберкульозу; 65 ромам; 700 бездомним та понад 1000 особам, які звільнились із місць позбавлення волі. До програм з доступу до тестування та лікування ВІЛ також залучено більше 600 осіб із числа близького оточення наркозалежних.

Акредитація ЗМІ  – 093-188-71-53 (Наталія)