Проведено спеціалізовані короткострокові навчальні збори

У період з 15 по 19 вересня 2014 року на базі училища Державною пенітенціарною службою України були організовані та успішно проведені спеціалізовані короткострокові навчальні збори начальників міжрайонних (міських, міжміських, міськрайонних, районних) відділів кримінально-виконавчої інспекції територіальних органів ДПтС України. Метою проведення яких було підвищення рівня професійної компетентності зазначеної категорії пенітенціаріїв.
Збори розпочалися із стройового огляду учасників.

Всі дні перебування в училищі були насичені навчальними заняттями. Своїми знаннями із слухачами радо ділились викладачі училища та представники ДПтС України.
Начальник циклу психолого-педагогічних дисциплін Замула С.Ю. провів лекції з тем: “Соціально-виховна робота з особами, які стоять на обліку кримінально-виконавчої інспекції” та “Співпраця з громадськими організаціями у рамках соціальних проектів”.
Сучасні теми: “Психологічні особливості діяльності працівників кримінально-виконавчої інспекції” та “Організація діловодства в органах, установах виконання покарань, слідчих ізоляторах ДПтС України” розкрив старший викладач циклу психолого-педагогічних дисциплін Пахомов І.В.

Про проведення тестування учасників із спеціальної підготовки розповів слухачам викладач циклу спеціальних дисциплін Лунченко В.С.
Пізнавальним було заняття з етики професійної діяльності персоналу ДКВС України, яке провела викладач циклу психолого-педагогічних дисциплін Клочко І.М.

Під час інструкторсько-методичного заняття старший викладач циклу вогневої та фізичної підготовки Іщенко В.П. поділився вмінням щодо організації і проведення практичного заняття з фізичної підготовки та самооборони
Інформацію про особливості застосування норм кримінального процесуального законодавства України в діяльності інспекції та перспективи служби пробації в Україні довів до відома учасників зборів начальник циклу загальноправових дисциплін Степенко А.А.

Тему правового регулювання проходження служби в Державній кримінально-виконавчій службі України розкрила старший викладач циклу спеціальних дисциплін Заславська Л.В.

Про порядок грошового забезпечення осіб рядового та начальницького складу ДКВС України розповіла слухачам представник фінансово-економічного департаменту апарату ДПтС України Уяздовська Н.А.
На актуальну тему “Профілактика корупційних діянь та злочинів серед персоналу КВІ ДКВС України” прочитав лекцію представник відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції Кріпак Ю.В.

Про проведення індивідуально-виховної роботи з персоналом та порядок проведення службових перевірок розповів представник відділу Інспекції по особовому складу апарату ДПтС України Барбон А.В.
Начальник відділу організаційно-методичного забезпечення кримінально-виконавчої інспекції Суботенко О.О. проаналізувала стан розробки питання щодо впровадження пробації в Україні.
А проблемні питання управлінського контролю за діяльністю кримінально-виконавчої інспекції розкрила старший інспектор відділу моніторингу діяльності кримінально-виконавчої інспекції Возна Н.Г.
Заступник керівника Проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» Загудаєв Є. розповів про методику оцінки ризиків і потреб неповнолітніх осіб, які перебувають в конфлікті з законом.

Концепцію роботи денних центрів озвучила представник Міжнародного Благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» Басенко А.І. Також вона розповіла про співпрацю з кримінально-виконавчою інспекцією в рамках Меморандуму про взаємопорозуміння та співпрацю між ДПтС України та Міжнародним Альянсом.
Про профілактику небезпечних хвороб серед осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції та розповсюдження серед них відповідних інформаційних матеріалів розповів представник ВБО «Конвіктус Україна» Бляхарський Я.О.

Збори пройшли в діловій обстановці та мають плідний результат.

Джерело : Білоцерківське училище професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України