Свято «Юнь Києва запрошує!»

В суботу, 23 вересня, у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» відбулося свято для дітей та молоді під назвою «Юнь Києва запрошує!». На алеї «Території соціальних послуг»  кияни та гості міста мали можливість дізнатись про дитячі і молодіжні громадські організації, благодійні фонди міста Києва. Крім того, кожен відвідувач міг ознайомитися з їх діяльністю та  отримати консультації фахівців. Ще одне завдання заходу – налагодження контактів між організаціями Києва, які також працюють з підлітками.

В акції прийняла участь команда молодіжного клубу «Street power». Спеціалісти  проекту презентували діяльність молодіжного  клубу, надавали  консультації гостям свята з питань профілактики вживання ПАР, роздавали  інформаційні матеріали. Також було проведено анкетування серед підлітків з метою оцінки їх знань щодо соціально-небезпечних захворювань та безпечної сексуальної поведінки.

Додамо, на святі підлітки, які є клієнтами клубу, змогли відвідати цікаві майстер-класи, прийняти участь у різноманітних іграх, квестах. За відгуками підліткам сподобалося програмне розмаїття та дружня атмосфера свята. Усі отримали незабутні враження, приємні задоволення та солодкі подарунки.