Тендер на поліграфічні послуги

Тендер на поліграфічні послуги

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на надання послуг з додрукової підготовки та  виготовлення поліграфічної продукції.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: щомісячно з лютого 2018 р. по 31 грудня 2018 року.

Закупівля частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів (не в рамках програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні), може здійснюватись з ПДВ.

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі Додатку 1, 2, 3, 4 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;
 3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Від компанії, що буде надавати послуги  з додрукової підготовки та  виготовлення поліграфічної продукції, очікується надання наступних послуг:

 • створення поліграфічної продукції (включаючи друк, додрукарську і післядрукарську підготовку, в т.ч. брошурування, збірка на центральну скобу, клеєве і швейне скріплення, глянцева чи матова припресовка, захисний лак і т.п.);
 • технічна можливість виготовлення наступної продукції:
  • брошур;
  • буклетів;
  • блокнотів у твердій обкладинці;
  • листівок;
  • плакатів;
  • візитівок (згідно з наданим макетом);
  • папок;
  • іншої поліграфічної продукції.
 • упаковка і доставка продукції в офіс ВБО «Конвіктус Україна», включаючи послуги з завантаження та розвантаження.

Тендерні пропозиції приймаються за адресом: Україна, 01024, місто Київ, вул. Басейна буд. ½, поверх 3, каб. 304.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 10 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., з понеділка по п’ятницю.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозиції: «06» лютого 2018 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться: «07» лютого 2018 року, о 13 год. 00 хв. за київським часом.

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками

Кравчук Софія Юріївна, адміністратор,

тел. 067 405 8551, 044 592 58 47,

e-mail soficonvictus@gmail.com

Дата закінчення: 06.02.2018

Деталі пропозиції: ЗАВАНТАЖИТИ