Тестування особового складу Управління Патрульної поліції в Києві

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, відбулося тестування особового складу Управління Патрульної поліції в місті Києві на ВІЛ-інфекцію та вірусний гепатит С.

Профілактичний захід розпочався рано вранці та тривав до пізнього вечора. Незважаючи на дощову погоду, черга до мобільної амбулаторії складала декілька десятків осіб. Зазначимо, під час процесу тестування, поліцейські активно цікавляться міфами щодо ВІЛ, профілактикою захворювання та засобами особистого захисту.

Протестовано 75 поліцейських: ВІЛ – жодного позитивного результату, Гепатит С – 1 позитивний результат.

Паралельно з акцією розпочався прес-брифінг, на якому виступили: перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, виконавчий директор Альянсу громадського здоров’я Андрій Клепіков, головний лікар Київського міського СНІД-центру Олександр Юрченко, керівник регіонального Офісу ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) Жаннат Космухамедова, керівник проект PITCH в Україні Антон Басенко.

Всі спікери акцентували увагу на важливості спільних кроків у протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, та закликали проявляти толерантне ставлення до людей, які мають ВІЛ-позитивний статус.

Захід організовано Управлінням патрульної поліції м. Києва та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за участі ВБО «Конвіктус Україна» та ГО «Клуб Еней».