Тренінг «Хімічна залежність. Формування толерантного ставлення та емпатії до уразливих груп»

Сьогодні, 27 вересня, в рамках проекту “PITCH” (“Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання зусиль в боротьбі з ВІЛ”) відбувся тренінг для співробітників Голосіївського районного сектора Київського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України. Тренером виступив фахівець ВБО «Конвіктус Україна» Євген Скляренко.

Учасники заходу «Хімічна залежність. Формування толерантного ставлення та емпатії до уразливих груп» отримали актуальну інформацію про специфіку роботи із залежними і співзалежними людьми, а також дізналися про особливості їхньої поведінки. Крім того, співробітники органів пробації мали можливість дізнатися про хімічної залежності, прояви адиктивної поведінки. Дана інформація допоможе зробити їх роботу більш ефективною і толерантною, зменшити напругу у взаємодії з наркозалежними людьми.

ВБО “Конвіктус Україна” висловлює подяку учасникам за бажання розвиватися, змінювати суспільство на краще, за професійне та толерантне ставлення.

Окрема подяка за участь і організацію заходу начальнику Голосіївського районного сектора Київського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України – Орнацькій Вікторії Олександрівні.

Тренінг було заплановано і проведено в рамках проекту “PITCH” (“Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання зусиль у боротьбі з ВІЛ”), який адмініструється “Альянсом громадського здоров’я”, та реалізується при фінпідтримці Міністерства внутрішніх справ Голландії і Aidsfonds.