Тренінг-зустріч для представників організації з питань адвокації силами спільноти ЛВН в умовах сучасної наркополітики

Минулої п’ятниці в офісі Конвіктус Україна відбувся “Тренінг-зустріч для представників організації з питань адвокації силами спільноти людей, що живуть з наркозалежнiстю в умовах сучасної наркополітики”, який провів експерт з адвокації та гуманної наркополітики Андрій Яровий.

Учасникам було запропоновано розглянути існуючі методи залучення ЛЖН до громадської діяльності, визначити найбільш оптимальні способи, врахувавши наявний досвід та поточні задачі організації.

Звичайно, в рамках заходу не обійшлося без огляду розвитку програм зменшення шкоди в Україні, обговорення існуючих проблем та майбутніх перспектив з огляду участі спільноти людей, що живуть з наркозалежністю.

Ще одне ключове питання заходу, яке викликало жваву дискусію – це ініціювання процесів створення ІГ ЛЖН та сприяння їхній діяльності з боку працівників організації.

Завершився тренінг підведенням підсумків та наполегливим бажанням на практиці втілити успішну адвокаційну діяльність.

Захід відбувся в рамках проекту PITCH “Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання зусиль у протидії ВІЛ» за підтримки Альянс громадського здоров’я.