Візит до «Конвіктусу» лідерок із Біловодська

Вчора до нас завітали представниці вільного простору для молоді “Акведук” – Біловодськ. Євгенія Кувшинова, виконавча директорка «Конвіктус Україна», провела екскурсію для дівчат та розповіла про діяльність організації в Україні.

Найбільший інтерес гостей викликало функціонування Ком’юніті для наркозалежних, методи і програми по роботі з уразливими групами, інноваційність Центру психосоціальної допомоги для жінок, що постраждали від насильства.

Чимало питань представниці вільного простору для молоді “Акведук” – Біловодськ адресували щодо жіночого лідерства, місця жінки в соціумі, ефективності та подоланню складнощів на шляху до особистої реалізації.

Загалом дружня бесіда з біловодськими активістками тривала понад дві години. За цей час Євгенія Кувшинова не тільки розповіла в деталях про особливості соціальних послуг в Україні, але й навела багато прикладів з особистого життя щодо подолання різноманітних труднощів, поділилась секретами успішного керівництва і тайм-менеджменту, та закликала розвивати жіноче лідерство в країні.

Вільний простір “Акведук”-Біловодськ – це місце цікавого дозвілля, неформальної освіти та соціального сервісу. Заклад пропонує відпочинок, навчання, соціальні та юридичні послуги, психологічні ігри, консультації психолога, реалізацію власних лідерських ідей.