Євгенія Кувшинова очолить програмний комітет Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції /СНІДу в Україні

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр міністра України Павла Розенка відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції /СНІДу.

Розпочався захід підведенням підсумків роботи Національної ради в 2017 році та представленням нових членів Ради. Заслухані звіти Основних реципієнтів про результати реалізації грантів Глобального фонду протягом 2017 року; результати наглядової діяльності Національної ради за реалізацією грантів Глобального фонду протягом 2017 року та затверджено план нагляду на 2018 рік; заслухано інформацію про стан забезпечення регіонів України протитуберкульозними та АРВ-препаратами, препаратами для ЗПТ.

Також було звернено увагу на необхідність врегулювання впровадження програм в Криму. Обговорено та схвалено організаційні питання для забезпечення ефективної діяльності Національної ради, її постійно діючих робочих органів.

Радісним для нас стало одноголосне рішення членів Національної ради про призначення Євгенії Кувшинової на позицію голови Комітету з програмних питань.

– Я щиро вдячна всім членам Національної ради за підтримку та довіру. Для мене – це відповідальна позиція, обіцяю докласти максимальні зусилля, щоб моя діяльність була ефективною, продуктивною та суспільно корисною. Сьогодні перед нами стоять важливі завдання, зокрема із забезпечення сталості послуг, які довгий час впроваджуються за кошти Глобального фонду, а зараз мають отримати поступове державне фінансування, – зазначила Євгенія Кувшинова, виконавча директорка «Конвіктус Україна».

Команда “Конвіктусу” щиро вітає Євгенію! Ми бажаємо наснаги, натхнення та плідної праці!