Фахівці ВБО «Конвіктус Україна» завершили цикл тренінгів для дільничних офіцерів поліції та інспекторів сектору ювенальної превенції м. Києва

Фахівці ВБО «Конвіктус Україна» завершили цикл тренінгів для дільничних офіцерів поліції та інспекторів сектору ювенальної превенції м. Києва

У грудні фахівці ВБО «Конвіктус Україна» завершили цикл тренінгів, які проводились 03 та 10 грудня для працівників ГУ Національної поліції України в м. Києві, а саме для дільничних офіцерів поліції та інспекторів сектору ювенальної превенції м. Києва.

Тема: «Підвищення рівня обізнаності представників правоохоронних органів стосовно ВІЛ/СНІДу, наркозалежності та ЗПТ».

Під час тренінгів менеджери проєктів зменшення шкоди «Конвіктус Україна» Олександр Волонтирь та Алла Мельник:

  • інформували учасників про шляхи передачі ВІЛ та ризики інфікування на робочому місці;
  • обговорили заходи особистого захисту під час несення служби;
  • розповідали працівникам поліції про наркозалежність та її види;
  • ознайомили з підходами, методами та інструментами програм зменшення шкоди, зокрема з програмою замісної підтримувальної терапії в Україні, як ефективного підходу до профілактики ВІЛ серед споживачів ін’єкційних наркотиків та лікуванні наркозалежності.

Також усі учасники тренінгів мали змогу пройти тестування швидкими тестами на ВІЛ та  отримати роздаткові тематичні інформаційні матеріали.

Тренінги було організовано та проведено в рамках проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.