Формування навичок здорового способу життя серед уразливих підлітків

Формування навичок здорового способу життя серед уразливих підлітків

 

Мета діяльності – запобігання інфікуванню ВІЛ, гепатитами, туберкульозом, іншими небезпечними хворобами серед уразливих підлітків, їхніх статевих партнерів та близького оточення під час війни в Україні.

 

Ми розбудовуємо профілактичну роботу з уразливими підлітками в м. Києві та Київській області, працюємо над формуванням пріоритету місцевої влади до розвитку програм сексуального виховання, здорового відпочинку, розвитку лідерського потенціалу серед підлітків.

 

Цільова група: підлітки та молодь, які мають досвід вживання психоактивних речовин та практикують ризиковану поведінку, їхні статеві партнери та близьке оточення, з особливим фокусом на вік 14–19 років.

 

Основні активності:

  • індивідуальні консультації (онлайн та офлайн) з питань здоров’я та особистої безпеки під час воєнного стану та воєнних дій, які містять, але не вичерпуються питаннями ВІЛ, ІПСШ, СРЗП, захисту прав, попередження та роботи з випадками сексуального та іншого насильства, онлайн-безпеки тощо;
  • групові консультації, групи взаємодопомоги;
  • видача мотиваційних та гуманітарних наборів;
  • переадресація для отримання інших медичних та гуманітарних послуг  у партнерських державних та неурядових організаціях;
  • соціальний супровід та ведення кейсів.

 

Діяльність реалізується за підтримки AFEW-Ukraine (фінансування Expertise France)

Контактна особа:

Ольга Панчук, psihologinya.olga@gmail.com