Формування навичок здорового способу життя серед уразливих підлітків

Формування навичок здорового способу життя серед уразливих підлітків

 

Мета діяльності – запобігання інфікуванню ВІЛ, гепатитами, туберкульозом, іншими небезпечними хворобами серед уразливих підлітків; профілактика вживання психоактивних речовин серед уразливих підлітків;формування навичок здорового способу життя.

 

Ми розбудовуємо профілактичну роботу з уразливими підлітками в м. Києві та Київській області, працюємо над формуванням пріоритету місцевої влади до розвитку програм сексуального виховання, здорового відпочинку, розвитку лідерського потенціалу серед підлітків.

 

Цільова група: вразливі підлітки (10–19 років), які мають досвід вживання психоактивних речовин та практикують ризиковану поведінку.

 

Компоненти напряму

 

«Центр соціально-психологічної підтримки для сімей з дітьми, які вживають психоактивні речовини»

 

Діяльність реалізується спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в рамках виконання заходів Міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019–2021 роки».

У рамках програми також функціонує молодіжний клуб «StreetPower» – безпечне місце, в якому підлітки можуть цікаво і змістовно провести дозвілля, а також отримати такі послуги:

  • консультації психолога та індивідуальну підтримку;
  • консультації соціального працівника, медичного працівника; тестування за допомогою швидких тестів на ВІЛ;
  • участь у цікавих тематичних заходах, спрямованих на особистісний розвиток, набуття нових знань та навичок;
  • участь у групових заняттях із профілактики соціально небезпечних захворювань (ВІЛ, гепатити, ТБ, ІПСШ) із використанням профілактичних настільних ігор; консультування з питань безпечної сексуальної поведінки, збереження репродуктивного здоров’я, контрацепції.

У клубі працюють різноманітні гуртки, організовуються цікаві заходи.

 

Контактна особа:

Алла Мельник, менеджерка проєкту, [email protected]