Формування навичок здорового способу життя серед уразливих підлітків

Метою діяльності є запобігання інфікуванню ВІЛ та іншими соціально небезпечними хворобами серед уразливих підлітків, формування навичок здорового способу життя.

 

Цільові групи: уразливі підлітки та молодь (14–20 років)– студенти ПТУ, коледжів, учні шкіл-інтернатів.

 

У рамках цього напряму «Конвіктус Україна» реалізує такі програми:

 

  • Молодіжний клуб STREET POWER– цікаве та безпечне місце, в якому підлітки можуть плідно провести дозвілля, а також отримати такі послуги: консультації психолога та індивідуальна підтримка; консультації соціального працівника, медичного працівника, юриста; тестування за допомогою швидких тестів на ВІЛ, гепатит С; участь у цікавих тематичних заходах, спрямованих на особистісний розвиток, набуття нових навичок та знать; участь у групових заняттях із профілактики соціально небезпечних захворювань (ВІЛ, гепатити, ТБ, ІПСШ) з використанням профілактичних настільних ігор. У клубі працюють різноманітні гуртки, організовуються цікаві заходи. Реалізується за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» (кошти Глобального фонду для боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією).

 

  • «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для уразливих підлітків в Україні». Реалізується у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%». Мета проекту – налагодження взаємодії місцевих державних та громадських організацій щодо визначення потреб підлітків та молоді з уразливих груп та сприяння задоволенню інтересів цільової групи на місцевому рівні, шляхом створення карти послуг для підлітків та молоді у місті Києві та Київській області.

Контактна особа: Мельник Алла, менеджерка проектів, [email protected]