Форум-театр гастролював у Дніпрі

Виставу «Де мої права?» побачили жителі міста Дніпра. Глядачі тепло прийняли акторів-аматорів, які мовою історій про бар’єри, з якими щодня стикаються транс-люди, актуалізують питання щодо сімейних відносин, дружби, системи охорони здоров`я, правозахисту, праці в житті людей.
Форум пройшов вдало: глядачі ставали на місця героїв, надаючи підтримку транс-чоловіку Андрію – головному герою вистави.

Вже після вистави глядачі та глядачки багато спілкувались, ділились досвідом, інформаційно-освітніми матеріалами.

«Я бачив всюди себе. Це правда про моє життя. Мені пощастило- я отримав підтримку близьких та йду далі. А хтось не має ні ресурсів, ні нормального ставлення. Такі люди можуть зневіритися та навіть покінчують життя самогубством» – розповів один із глядачів, транс- активіст О.

Виставу створено всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна» та за підтримки British Embassy Kyiv. Форум-театр – методика інтерактивної роботи серед різних верств населення, направлена на вирішення соціальних проблем.

Суть методики – це пошук в рамках запропонованої вистави разом з учасниками і учасницями шляхів вирішення проблеми або виходу із складної життєвої ситуації. Головна мета форуму-театру – надання інформації і отримання навиків вирішення існуючої проблеми певною людиною з використанням досвіду інших людей, та з підключенням можливостей власного інтелекту.