Ініціативні групи Київщини завершили свої проєкти

Ініціативні групи Київщини завершили свої проєкти

Ініціативні групи Київщини в рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» завершили свої проєкти та мають успішні результати.

У Жорнівській громаді, де ГО “Вершина 1” бурила свердловину, селяни отримали доступне та відкрите джерело води, де можна вимити руки дитині, гуляючи на майданчику, попити води йдучи повз чи навіть набрати смачної води в посудини для подальшого використання. А ще Жорнівський клуб отримав зручності, де не було водопостачання. Проєкт допоміг близько тисячам мешканців громади користатися свердловиною та мати доступ до води.

«Допомога ближньому»МБФ обладнали соціальну пральню для ВПО. Люди, які покинули свої домівки через війну, можуть відчути трішки домашнього затишку та комфорту. Також фонд  обладнав кухню з холодильником, де можна випити чаю/каву, поки речі перуться. Крім того, благодійному фонду надали телескопічні стійки, щоб було зручніше організовувати простір; стелаж для дитячого харчування; стіл, щоб можна було проводити тестування на ВІЛ/Гепатити. Загалом, послугами вже скористалися понад 130 ВПО.

Близько 10 тисяч жителів Гірської громади отримали можливість користуватися автономними джерелами води, адже в рамках проєкту проводилася чистка криниць. Після очищення вдалося, або заново відновити, або покращити роботу природних джерел води, що стало особливо цінним у період війни, коли потрібні додаткові джерела водопостачання.

Дякуємо ініціативним групам за їхню роботу, цікаві проєкти та бажання змінювати життя своїх громад у позитивному напрямку!