Історія двох друзів: від безхатьків до людей, які мають роботу та успішно проходять АРТ-терапію

Історія двох друзів: від безхатьків до людей, які мають роботу та успішно проходять АРТ-терапію

«Живши на вулиці, був період, коли дуже погано почувалися. Друг привів сюди, нам одразу зробили тест та сказали, що маємо ВІЛ. Сподобалося, що одразу призначили лікування і надали всю інформацію про життя з ВІЛ. Зараз ми працюємо і маємо хоч невелике, але житло. Почуваємося добре і дякуємо за допомогу».

Юрій та Віталій жили на вулиці та не здогадувалися про свій позитивний ВІЛ-статус. Але проєкт із забезпечення доступу до лікування ВІЛ, що впроваджується нашою Організацією за підтримки Альянсу громадського здоров’ я  та СДС  дав їм шанс змінити життя. За рекомендацією друга вони звернулися до Конвіктусу.

Завдяки проєкту товариші уже рік приймають АРТ терапію, їм відновили втрачені раніше паспорти й вони змогли влаштуватись на роботу двірниками.

В рамках діяльності  наша Організація забезпечує надання доступу до діагностики ВІЛ, раннього призначення АРТ та утримання у лікуванні ВІЛ-позитивних людей з уразливих груп населення. Клієнти можуть отримати доступ до безкоштовної дорогої діагностики (КТ, МРТ) у разі необхідності, скористатись супроводом соціального працівника у відновленні документів.

Крім того, щоб мінімізувати ризики відриву від лікування ВІЛ  через карантинні обмеження, умовах пандемії COVID-19, ми забезпечуємо відправлення АРВ-препаратів  пацієнтам поштою.