Київські поліцейські обговорили питання дієвої роботи з наркозалежними та підлітками

Ініціатором проведення семінару-тренінгу «Особливості ефективної та толерантної роботи зі споживачами   ін’єкційних та неін’єкційних наркотиків» стала Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна».

«Взаємодія з поліцією, розуміння підходів у роботі один одного, орієнтація на спільні цілі є важливим фактором у зменшенні небезпек пов’язаних зі вживанням наркотиків у столиці, – зазначила  виконавча директорка «Конвіктус Україна» Євгенія Кувшинова. – Сьогоднішнє навчання дозволило ознайомити поліцейських із підходами, ефективність яких доведена на практиці,  у профілактиці, лікуванні наркозалежності та зменшення шкоди від вживання наркотиків. Ці знання, впевнена, допоможуть столичній поліції у повсякденній роботі та сприятимуть розвитку системи перенаправлень наркозалежних до наявних сервісів м. Києва».  

Протягом дня 30 осіб, серед яких дільничні інспекторами поліції та працівники ювенальної превенції, спільно зі спеціалістами «Конвіктусу» розглядали ефективні інструменти взаємодії з наркозалежними та надання допомоги особам із груп ризику.

Разом із  Євгеном Скляренко, психотерапевтом, тренером та керівником  напрямку профілактики серед ЛВНІ «Конвіктус Україна», поліцейські розглянули синдром психічної залежності, портрет наркозалежного та умови налагодження ефективної роботи у подоланні цих явищ.

Керівниця молодіжного клубу «Street Power» та психолог Алла Мельник на прикладах розповіла про особливості роботи з дітьми та підлітками, які вживають психоактивні речовини,  а також поділилася досвідом роботи однойменного закладу.

У свою чергу, поліцейські підкреслювали, що нові знання допоможуть їм у роботі та сприятимуть кращій взаємодії з уразливими групами.

Семінар-тренінг «Особливості ефективної та толерантної роботи зі споживачами  ін’єкційних та неін’єкційних наркотиків» відбувся у рамках  проекту  «Безпечна громада – спільна відповідальність» за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження»