Клуб «FemGeneration» наснажував дівчат і жінок Тернопільщини

27-29 липня мультисекторальний жіночий клуб відвідав із тренінгово-консультаційною місією місто Заліщики (Тернопільська область). У реалізації роботи «FemGeneration», «Конвіктус Україна» підтримує Посольство Австралії в Україні (програма DAP), Заліщицькій міській раді та особисто мер міста Алла Квач, яка допомогла у виділенні приміщення, організації жінок, розповсюдженні інформації. Завдяки спільним зусиллям 84 жінки отримали фахову групову та індивідуальну підтримку.

Протягом трьох днів із дівчатками, жінками та бабусями працювали фахівчині із Києва та Чернівців. Репродуктивне здоров’я, збереження родини, психологічні кризи, питання «батьки-діти», самозайнятість, написання проектів, організація жіночого дозвілля – теми, які турбували жінок найбільше. Індивідуально у лікаря та психолога отримали консультації більше 30 осіб!

«Плани FemGeneration у Заліщиках такі: разом із мером міста Аллою Квач та активними учасницями клубу плануємо створення соціальної кав’ярні-коворкінгу, поїдемо у вересні за наснаженням та досвідом соціальних підприємців до Львова, звернемось до ряду донорів, які підтримують інфраструктурні проекти та такі, що допомагають жіноцтву загалом», – розповіла менеджерка проекту Юлія Царевська.

Нагадаємо, що метою діяльності проекту «Femgeneraction» є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку.