Команда Консультативного центру «Безпечний простір Safe Space»

Команда Консультативного центру «Безпечний простір Safe Space»

Знайомимо із командою центру «Безпечний простір Safe Space», що на Оболоні в Києві. Вони допомагають людям, що постраждали внаслідок війни.
 
Сергій – лікар. У медицині майже 40 років, з них 35 бере участь у наданні екстреної медичної допомоги. В його практиці медична допомога від приймання пологів до проведення успішних серцево-легеневих реанімацій. Досвід роботи Сергія неоціненний, і його він зараз використовує, допомагаючи нашим клієнтам.
Інна – психолог, гештальт-терапевт. Має досвід роботи в наданні екстреної психологічної допомоги, людям, які опинилися в складних ситуаціях. Вона використовує підхід до кожного індивідуально, допомагає знайти вихід із кризових ситуацій та визначитися щодо потреб психологічної реабілітації.
Олена – старший соціальний працівник – серце простору «Safe Space”. Магія 10-річного досвіду роботи з людьми в соціальній сфері допомагає Олені бачити кожного індивідуально та допомагати у вирішенні потреб.
Олег – керівник безпечного простору «Safe Space». Добрий та надійний, комунікабельний та проактивний. Олег піклується про потреби кожного, хто звертається до центру та робить все, щоб в просторі було комфортно, безпечно та ефективно для клієнта.
Адреса центру: проспект Героїв Сталінграда, 20 Б
Графік роботи: з понеділка по п‘ятницю з 10:00 до 18:00.
Обов’язковий попередній запис  за телефоном: 067 134 55 40
***
Центр працює в рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення».
Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health