Команда «Конвіктус Україна» на День міста Боярка взяла участь у ярмарку “Я обираю свою професію”

Команда «Конвіктус Україна» на День міста Боярка взяла участь у ярмарку “Я обираю свою професію”

До дня міста Боярка маленькі містяни мали змогу дізнатися більше про будь-яку професію та особисто познайомитися із фахівцями різних спеціалізацій.

Цього року «Конвікутс Україна»  розповідала в ігровій формі про роботу соціальних  працівників і соціальну роботу загалом. Після короткого майстер-класу від наших фахівців, діти виконували  завдання, пов’язані з роботою соціального працівника: допомагали безхатченку Віктору Петровичу відновити документи та отримати  медичну  допомогу. Головний меседж гри – це розуміння та допомога всім верствам населення, незалежно від фізичних даних, віку, економічного статку, релігії.

 

Інформацію про толерантне ставлення до безхатченків, людей, які вживають наркотики, колишніх ув’язнених та ВІЛ-інфікованих прослухали близько 70 дітей та 50 дорослих людей.

Нагадаємо, що з 2008 року «Конвіктус Україна» реалізує програми профілактики інфікування ВІЛ серед груп найвищого ризику в Київській області. Боярка стала одним із перших міст, де організація почала надавати послуги ВІЛ-позитивним особам та іншим представникам вразливих верств населення.