Команда «Конвіктусу» навчала медиків Ірпеня роботі зі швидкими тестами на ВІЛ

Наприкінці травня фахівці “Конвіктус Україна” завітали до міста-спутника столиці, де провели тренінг із тестування швидкими тестами на ВІЛ. Захід відвідали 19 лікарів первинної ланки «Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги».

Завдяки проекту HealthLink для мешканців об’єднаної територіальної громади буде розширений доступ до тестування і лікування ВІЛ-інфекції, – розповів координатор проекту та менеджер «Конвіктусу» Олексій Погребний. – Також для місцевих лікарів ми провели презентацію можливостей проекту.

Діяльність здійснюється в рамках проекту «Інноваційні підходи до виявлення пацієнтів з ВІЛ та залучення їх до лікування». Метою є покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Програмні заходи передбачають вдосконалення надання послуг через впровадження інноваційних підходів на рівні як закладів охорони здоров’я (ЗОЗ), так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників. Діяльність здійснюється в рамках проекту «HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні», який реалізує Мережа ЛЖВ та МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової підтримки USAID (Агентства США з міжнародного розвитку).